Pierwsze kroki na siłowni

13 sierpnia, 2019Autor: Sandra Kieszkowska
baner_glowny.jpg

Nowe otoczenie, nowi ludzie, nowe miejsce… To sytuacje, które stresują każdego człowieka. Niektórzy mają blokadę przed nawiązywaniem nowych kontaktów, inni zaś boją się przebywać w nowym miejscu. Jeśli masz te obawy, to wchodząc do Klubu Human natychmiast o nich zapomnisz!

Recepcja

Gdy zawitasz do naszego klubu już w samym progu przywita Cię uśmiech osób, które pracują w naszej recepcji. To oni pomogą Ci zapoznać się z naszym klubem, wskażą najważniejsze miejsca na siłowni. Wyrobisz u nich oczywiście też kartę członkowską do klubu, która będzie przepustką do tego byś mógł uczęszczać na treningi i zajęcia. Kartę tę okazujesz zawsze przy wejściu na siłownię.

Swoje pierwsze kroki skierujesz do szatni. To tam będziesz mieć czas, aby przygotować się do treningu. Pamiętaj o kłódce do szafki, bo w naszym klubie jest ona obowiązkowa. Przebierz się w wygodny stój sportowy, zmień obuwie, weź wodę i jesteś gotowy! Gotowy na nową, fascynującą przygodę, której głównym bohaterem jesteś Ty. Bohaterowie drugoplanowi, czyli nasza kadra trenerska, są tu po to aby Cię wspierać i pomagać Ci w sportowej podróży. Jej celem jest Twoje zdrowie i sprawność, a cała akcja rozgrywa się na naszej siłowni.

Zdajemy sobie sprawę, że dla osoby początkującej przekroczenie progów siłowni niesie ze sobą wiele obaw i sprzecznych myśli. Jeśli już u nas jesteś: postaraj się zanurzyć w atmosferze jaka panuje na siłowni. Rozejrzyj się: dostrzeż uśmiechy na twarzach ćwiczących, usłysz motywacyjną muzykę, spójrz na przestrzeń, która daje Ci wiele możliwości. Weź głęboki wdech, podejdź do dziewczyn na recepcji, to one będą Twoim przewodnikiem. Zadawaj pytania o co tylko chcesz. Nie ma złych, a my jesteśmy tu dla Ciebie.

Zajęcia grupowe

W recepcji dostaniesz informacje na temat oferty, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Masz możliwość uczestniczenia w świetnych zajęciach fitness. Tam w grupie osób, będziesz mógł/mogła wzmocnić swoje mięśnie oraz poprawić ogólną kondycję fizyczną. Na sali fitness znajduje się instruktor. To on na zajęciach powinien być autorytetem, którego warto naśladować i słuchać się jego rad i poleceń. Jeśli wolisz działać w pojedynkę, mamy dla ciebie alternatywę.

Trening personalny

Recepcja może pokierować Cię do nas – trenerów. To właśnie my podejdziemy do Ciebie w sposób indywidualny.

Zaopiekujemy się Tobą. Oprowadzimy Cię po całym klubie, doradzimy jaki trening wybrać i jak trenować, żeby ćwiczenia były efektywne i satysfakcjonujące, ale również aby trening sprawiał Ci przyjemność. Zapoznamy Cię ze sprzętem na siłowni, pokażemy działanie maszyn, omówimy strefę wolnych ciężarów i przedstawimy zastosowanie sztang, ketli i hantli.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił możesz zgłosić się na darmowy trening personalny. Trener przeprowadzi z Tobą wywiad i dowie się trochę o Twoim stylu życia, stanie zdrowia i metodach odżywiania. Wykona także darmową analizę składu ciała i krótko opisze wynik badań. Zaproponuje Ci trening, na którym pod jego fachowym okiem będziesz mógł zacząć realizować swoje cele i marzenia. Gwarantujemy, że na naszej siłowni zaopiekujemy się Tobą kompleksowo.

Human – miejsce spotkań

Pamiętaj na pierwszym, jak i następnych treningach, by dawać z siebie 200%. To czas tylko dla Ciebie. To moment, w którym zmieniasz siebie. Nie marnuj go na patrzenie się w ekran telefonu. Skup się na wykonywaniu ćwiczeń, a wszystkie rozpraszacze najlepiej zostaw w szafce z ciuchami.

Jeśli trudno Ci chodzić samemu na siłownię to prawdopodobnie brak Ci motywacji. Może zachęcisz do treningu swoja koleżankę, kolegę, syna, córkę, męża, żonę? Weź pod uwagę, że na siłowni możesz spędzać z nimi miło czas. Podsumowując, jeśli spędzasz ze swoim mężem mało czasu i wpadliście w wir pracy, zakupów i czynności codziennych to może dobrze się wybrać do nas razem i spędzić wspólnie miło czas.

Po treningu możesz zrelaksować się w naszej strefie chill. Zamów białko po treningu. Wybierz ulubiony smak i rozkoszuj się smakiem i satysfakcją, że zrobiłeś/aś dobrą robotę. Nawiąż nowe kontakty. Porozmawiajcie ze sobą o swoich celach. Wymieńcie się doświadczeniami i motywujcie się nawzajem.

Gdy masz wątpliwości, co do wyboru siłowni i miejsca do ćwiczeń, to je rozwiejemy. HUMAN FITNESS PHYLOSOPHY jest miejscem dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wyspecjalizowaną kadrę, która pozwoli Ci osiągnąć cele i doprowadzi Cię na Mont Everest Twoich oczekiwań.

ZAPISZ SIĘ NA TRENING DIAGNOSTYCZNY!

Każdej osobie, która nigdy u nas nie była przysługuje pierwszy darmowy trening. Wypełnij formularz, aby odebrać darmowe zaproszenie.


Imię

Nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Który klub wybierasz?

Wiadomość


Administratorem Państwa danych osobowych jest FITBREAK Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul. Milionowa 25/27, 93-193 Łódź. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Avatar

Sandra Kieszkowska